Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti mit szóltok a Pretty...

Ti mit szóltok a Pretty Little Liars nyári finalejahoz?

Figyelt kérdés
Szerintem kritikán aluli volt..
2016. szept. 3. 08:47
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem se tetszett annyira

egy sima résznek még elment volna, de így hogy most ennyit kell várni a következő részig, többet vártam volna tőle


SPOILER

kicsit olyan, mintha csak összedobáltak volna mindent

összehozták a régi párokat, meghalt valaki, felbukkant AD, de persze nem derül ki ki az, Alison terhes, Spencert csak örökbefogadták, aztán ott volt az autóbaleset stb stb

túl sokat akartak egyszerre ahelyett, hogy végre valamit kifejtettek volna

pedig azt ígérték, hogy ebben az évadban minden kiderül a régebbi dolgokkal egyetemben

hát ezt már elkezdhették volna, nem megint 1 részbe kéne sűríteni mindent


értem én, hogy izgalmas részt akartak, de belőlem inkább egy ilyen ja persze, már megint érzést váltott ki

2016. szept. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tavalyi nagyon tetszett, de ez..

Spoiler


De az a guruló fej meg stb. Paige is minek jött vissza, úgy utaltam mindig is.

Spencer volt a kedvencem, de kezdem megutalni. Hana maganakcioja is gaz volt, szokás szerint ez is elrontotta.

sajnálom hogy Spencer a lánya, túl nagy csavart akartak bele és szerintem ez már tulzas

2016. szept. 3. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!