Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek cink ha még...

Szerintetek cink ha még valaki animét néz 14 évesen?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 19:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem cink, még így - lassan - 20 fölött sem. :) Persze megálogatom, hogy mit nézek, pl egy blícs (már) nem hoz lázba, egy Mushishi-t vagy Aoi Bungaku Series-t jobban megnézek.

20/L

2010. júl. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem, ha így lenne akkor a japánok többsége ciki XD, mivel még jóval 14 éves koruk felett is animéket/mangákat nézegetnek.


Én 15 évesen keztem el animéket nézni, mármint amikor tudtam, hogy anime (Dragon Ball, Candy Candy, Sailor Moon jóval előtte volt, de azt nem számítom), már elmúltam 20 és rendszeresen olvasok mangákat, meg nézek animéket, hogy milyet az a kedvemtől függ.


Ja, és én is láttam a Yu Yu Hakushot már vagy 2x-3x (nem egymás után :D) a harcolós shounen-ek között egyik kedvencem, összeszedett, jók a karakterek, nincs agyonnyújtva 300+ részesre.

2010. júl. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszi mind kettőtöknek!:D

Én is néztem a Sailor Moon-t, mikor kicsi voltam (ovis, 4-5 évesxD) és volt olyan pulcsim is, nagyon szerettem, akkor még az volt a menő. Ne haragudjatok én szeretem az animét, de mikor bekapcsolom a tv-t és nézem a narutot, akkor egy kicsit cikinek tartom mikor a családom meglátja hogy mit nézek. De próbálom figyelmen hagyni a külvilágot. :))

2010. júl. 14. 09:41
 14/17 anonim válasza:
Ha szereted, ne szégyeld! :) Az animék nem gyerekmesék pelenkásoknak(kivétel:pokemon,bakuganXS)Attól hogy páran annak tartják és a 6 évesek nézik őket, ez nem gond, mert ma már a kisgyerekek bármit megnéznek...Szerintem az anime főleg ilyen GITS meg Death Note egyáltalán nem emészthető, felfogható 5 éveseknek...15/L bocs hogy hosszú :)
2010. júl. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Énis 14 vagyok, és gyakran szoktam animéket nézni az animaxon.sztem egyáltelán nem gáz, mert ha szereted öket nézni akkor úgyis nézni fogod.mondjuk ha ilyen pokemon meg ilyen yu-gi-oht néznél az már ciki lenne.de ilyan yu yu hakusho ,bleach, death note, naruto,nana,FMA(én ezeket szoktam nézni) azok direkt a nagyobb korosztálynak valók,és vannak kimondottan olyan animék,amelyek a 18 év fölöttieknek készültek(nem szexuális tartalmúak,csak mondjuk gyilkososak).úhygogy egy szó mint száz az animék nem gázak!
2010. aug. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
én 16 vagyok, a bátyám 23, és imádjuk az animéket ... =)
2010. szept. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szintén 14 vok és én szeretem őket, szerintem nem ciki. Fogadjanak el így :D
2010. okt. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!