Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért shippelik ennyien a one...

Miért shippelik ennyien a one punch man szereplőket?

Figyelt kérdés

úgy értem, például Fubukit akár saitamával, akár genos-sal. lehet hogy csak én nem vettem észre semmit, de a sorozatban pl olyan 14 másodpercig van csak benne, és a speicals-ben is csak az egyik részben, de ott sem volt semmi extra, mégis valamiért nagyon sokat odavannak Fubukiért. o.O vagy a mangában többet van róla szó?

én egyáltalán nem értem:D

de akár Tatsumaki-t is shippelik saitamával és genos-sal.

szóval nem értem, a mangában több szerepet kapnak ezek a női szereplők, és ezért shippelik őket annyira saitamával meg genos-sal, vagy miért? o-o


2016. szept. 3. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Ez mind hagyján, de én még azt sem értem, mi az hogy shippelni...
2016. szept. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert csak fantáziálnak.

Ez a jéghegy csúcsa. Mindenféle történetben, sorozat, anime, film, együttesek, stb. van mindenféle képtelen párosítás, azokkal is akik sose találkoztak.

Rajongói agy.

2016. szept. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1-es:DDDD azt jelenti hogy összehozzák a szereplőket a rajongók, és kitalálják hogy mondjuk összejönnek. de ennek általában legalább valami alapja van, de jelen esetben semmi!

vagy nemtom a mangát nem olvastam még ott lehet hogy többet vannak benne ezek a szereplők, de komolyan wtf:DD

a sorozatban mindössze néhány másodperce volt benne pl fubuki, miért vannak úgy oda érte, és miért shippelnek, úgy hogy tényleg konkrétan 0 alapja van?o.O

én mondjuk alapból nem értem hogy mire jó ez a shippelős dolog, legyen akármiről szó, de már ha legalább jelek, vagy valami alapja van, akkor könnyebb elfogadni, mint itt, mert most tiszta idiótának érzem magam, mert nem látok kb semmi olyat ami alapot adhatott volna erre!

de akkor biztos igazad van 2-ik válaszoló, lehet hogy ez csak egy lehetetlen párosítás.

ha érteném mire jó ez..

2016. szept. 3. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!