Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ezek közül az animék közül...

Ezek közül az animék közül láttátok valamelyiket?

Figyelt kérdés

Eléggé változatos műfajú amimékről van szó, de ha valamelyiket látta valaki tudna róla írni pár szót? Ajánlja vagy nem? Érdemes -e rászánni az időt? Vagy esetleg azért ilyen jó az értékelése egyes animéknek mert túl van hype-olva?


- Tasogare Otome x Amnesia

- Nichijou

- Kuroshitsuji(Dark Butler)

- Mushi-shi

- Full Metal Panic!

- Ajin

- Ano Hi Mita Hana no Namae o Bokutachi wa Mada hiranai (Ano Hana)

- Usagi Drop

- Attack on Titan( Shingeki no Kyojin )


Előre is köszönöm!



2016. szept. 4. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

én ezekből kettőt láttam a Kuroshitsuji-t és a Shingeki no Kyojin-t. Nekem az örök kedvencem marad a Shingeki no kyojin, de ha animeaddicts-on szoktam megnézni az ismertetőket és oda is oda van írva hogy horror és aki még nem jártas az ilyesmi animek nézésében annak tényleg horror lesz de nekem abszolút nem volt annyira durva mint néhány embernek. Grafika szép a karakterek is jók csak amint bemutatkozik valaki meghal... de összeségében nagyon jó anime.



A Kuroshitsuji népszerű anime ahogy az előző is, de nekem ez annyira nem tetszett. SZERINTEM a vége nagyon rossz, lehetne sokkal jobb vége is de ez egyszerűen nem kötött le. De nagyon sok emberek tetszik csak nekem pont nem. Ha unatkozol nézd meg, baj nem lehet belőle... :D


remélem tudtam kicsit segíteni :D

2016. szept. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Egyébként pont a Shingeki no kyojin-n gondolkodtam ,hogy amint befejezzem amiket most nézek ezzel kellene folytatom, most már szinte biztos! :)

A további válaszokat/véleményeket is megköszönném! :)

2016. szept. 4. 17:32
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A Mushi-shi egy érdekes darab, még csak hasonlóval sem találkoztam. Nálam nagy kedvenc.


A Kuroshitsujit szerettem, de majdnem csak addig amíg követi a mangát. (az első évad vége tetszett, még akkor is ha a folytatás fényében nincs is értelme) A második évadot végig sem tudtam nézni, abba kár belekezdeni. Azokat amik a második évad után jöttek ki, megint csak szerettem.


A full metal panic nem volt rossz, de kedvencnek se mondanám. Részemről az egyszer nézhetős kategória volt.

2016. szept. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. szept. 5. 16:15
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Láttam a Mushi-shit, Shingeki no Kyojint és az Usagi Dropot. Három nagyon eltérő anime, mindegyik jó a maga nemében. Shingeki no Kyojin a legütősebb, pörgős akcióanime, de ha nem bírod a véresebb jeleneteket, akkor annyira nem ajánlott. ;)

Mushi-shi: különálló történetek az epizódok, mind valami különös, természetfölötti jelenséggel foglalkozik. Aki kedveli az ilyen misztériumokat, annak biztos tetszeni fog. Lassabb, nyugodtabb, ez nem nevezhető pörgősnek, bár thriller és pszichológiai elemek vannak benne. A rajza iszony szép!

Usagi Drop: ez meg egy elgondolkoztató történet a mindennapokból, azoknak is a tragikusabb végéről, egy elárvult kislány és egy felnőtt férfi egymáshoz találása, családdá válása. Drámai, de aranyos történet, rajzolása eléggé egy elnagyoltabb manga stílusát idézi. Nekem kicsit hiányérzetem maradt utána.

2016. szept. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. szept. 6. 15:48
 7/10 anonim ***** válasza:

Tasogare Otome x Amnesia :

Egyfelelől nagyon szép szerelmi történet, amiben van egy nagyon érdekes sztori, nem az a típikus szerelmes anime, hogy jön valaki elszedik, vívódik, hogy kit szeressen..

De egy felől nagyon nyálas volt számomra ( inkább, a vége).. Mondjuk én, az a típus vagyok, akinek a romantikus filmekhez, animékhez hangulat kell..

Full Metal Panic: Nem volt rossz, de nem is, ez, az meg kell rögtön néznem, mert elvonási tüneteim lesznek. Harcos, robotos, megspékelve némi szerelemmel, poénnal.

Attack On Titan: Én is szívből ajánlom,ha nem írtózol ilyenektől, hogy itt egy láb, ott egy kar..

Érdekes sztori, bár a főszereplőt annyira nem csípem, mert nem túl sok jellemfejlődést látni tőle, de ettől függetlenül, a sztori roh**t jó :)

2016. szept. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm!!
2016. szept. 11. 13:53
 9/10 InstagramGirl válasza:

tuti Shingeki no Kyojin,

a kedvenceid között ott lesz Hanji :)

2016. szept. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én az Ajint (is) láttam ezekből... Érdekes a grafikája, szerintem 3D próbálkozás (😁), egyébként elég nyomasztó, sötét mű. Nem pontosan emlékszem, de mintha semmi poén nem lett volna benne (vagy csak nem maradt meg)

Az eleje hasonló, mint a tokyo ghoul. A főszereplőről hirtelen kiderül, hogy nem ember, és menekülnie, harcolnia kell.

2017. febr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!