Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen zene játszódodt le a...

Milyen zene játszódodt le a Samy nevű, disney filmben?

Figyelt kérdés
Nem igazán kaptam semmit róla,így ha valaki ismeri azt a számot,ami közben Samy a hajón keresztűl úszik Shally-t keresve,az kérem íjra le! Valahogy úgy meg ragadta a szívem.. (:D)

2016. szept. 7. 14:20
 1/3 anonim válasza:
singles "Count On Me" and "Talking to the Moon". Michael Jackson's cover of "Ain't No Sunshine" contributed to Sammy's Adventures after his death in 2009. Other songs can also be heard in the film, including "Free" by Donavon Frankenreiter, "Happy People" by Dry Spells, "Love Today" by Mika, "Star Jingle Bells" performed and arranged by Justin Lavallee, "California Dreamin'" by The Mamas & the Papas, "Love Will Find a Way" by Mishon, "You're Not Alone" by Self, and "Shark in the Water" by V V Brown.
2017. febr. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem tudom benne lesz-e. Ezeket találtam. Remélem tudtam segíteni. :)
2017. febr. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jaj,nagyon köszönöm! :)
2017. márc. 24. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!