Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ezt a durva rajzfilmet ki...

Ezt a durva rajzfilmet ki ismeri? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ez egy erőszakkal, brutalitással és könyörtelenséggel teli mese, ami kb 3 részből áll és a kőkor/őskor idején játszódik egy fiatal harcos történetét mutatja be. Amikor még videokazettás videotékák voltak akkor láttam és azóta se találkozta vele sehol, pedig nagyon szívesen megnézném újra, pedig nagyon brutális, felnőtt fejjel nem is értem h engedélyezhettek ilyet gyerekeknek megnézni, durva nagyon.

#rajzfilm #erőszak #durva #brutális rajzfilm
2016. szept. 7. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:

CSak tippelni tudok, és ez egy részes:


Tűz és jég

[link]

2016. szept. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem ez az sajnos, de am enyhén hasonló stílus
2016. szept. 7. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy a rajfilm nem egyenlő a gyermekmesével? Az egy dolog, hogy gyerekként láttál egy rajzfilmet, de sok rajzfilmet felnőtteknek készítenek.

Pl a Haevy Metal is ilyen, rajzfilm, de soha senkinek nem jutna eszébe gyereknek megmutatni. Ebben is van pl őskorszak jelleg, fiatal harcossal, és sok erőszakkal, de szerintem nem ezt keresed.

2016. szept. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Persze h tudom, fölösleges volt leírni.

Nem ez az.

Amit keresek rajzfilm tényleg az (elképzelt) őskorban játszódik, és tényleg inkább (14/16)-18 felettieknek szól, mint sem fiatalabbaknak. A videotékásra gondoltam aki kietette a többi mese közé anno, vagy arra szervre aki bekategorizálta h mi legyen a tokra írva hány éves kor alatt nem ajánlott stb.

2016. szept. 7. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!