Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok Harca! Jon "Hordó"...

Trónok Harca! Jon "Hordó" Umberrel mi történt? SPOILER

Figyelt kérdés

A sorozatban nem derül ki,és én a könyvben sem találkoztam olyannal,ami utalna a hollétére.


Ugye a sorozatban Smalljon Umber átvette az Utolsó Menedék irányítását,ez azt jelenti,hogy meghalt az apja. De hogyan? Hol? Mikor?


A könyvben Smalljon a Red Wedding-en hal meg. Az apja azonban nem volt ott. Előtte már meghalt volna?


2016. szept. 8. 13:40
 1/6 Esteyn ***** válasza:
51%

A Sárkányok Táncában ő még a Freyek foglya.

A sorozatban, amikor Smalljon elviszi Brant Ramsayékhez, akkor utal arra, hogy valószínűleg öngyilkos lett (azt mondja, megölte volna szívesen, de elintézte magát az öreg).

2016. szept. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mi oka lett volna megölni a saját apját?

Pusztán azért,mert hűséges zászlóvivő válaszolt a hűbérura (Robb) hívására?

2016. szept. 8. 15:49
 3/6 Esteyn ***** válasza:

Hülye vagyok, Rickont viszi Ramsayékhez...

A legnagyobb problémája szerintem az volt, hogy a Menedék a legészakabbra fekvő kastély, mindig ők harcolnak a vadakkal; most hogy Jon átengedte őket a Falon, nagyon meggyűlt a bajuk. Az öreg meg gondolom továbbra is hűséges maradt volna a Starkokhoz. Fene tudja... nem részletezik.

2016. szept. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy értelmeztem, hogy természetes úton halt meg.
2016. szept. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Greatjon a könyvben a Freyek fogja. Smalljont megölték az esküvőn.


A sorozatban szerintem Smalljon arra utalt, hogy megölte az apját, hogy ő lehessen a ház feje.

2016. szept. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A 4-es írta jól valószínűleg. (Csak a sorozatról beszélek.) Tudom hogy sokak számára elképzelhetetlen, de a Aemon mesteren kívül mások is meghalhatnak a Trónok harca világában az öreg kor miatt :)))


Kismillió részlet nem derül ki a sorozatban a mellékszereplőkkel kapcsolatban. Ez sem fog, elhihetitek.


1: Nem mondja, hogy "elintézte magát az öreg"

5: Smalljon azt mondta, hogyha "Apám nem hal meg magától, simán lehet hogy én ölöm meg" - Vagyis nem ő ölte meg.

2016. szept. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!