Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Barátok közt mai részében...

A Barátok közt mai részében mire értette Nóra a ruhaboltos jelenetben, hogy a származása miatt akarta ellenőrizni a biztonsági őr Rolandot?

Figyelt kérdés

Néhány részt nem láttam mostanság, kiderült valami róla, vagy mire érti?

Mert külsőre semmiben nem különbözik a többi szereplőtől, sem bőrszín, sem semmi mással kapcsolatban.


2016. szept. 8. 22:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem vitatom a leírtakat (lehet, hogy ezt meg én nem láttam), de ez nekem életszerűtlen.

Úgy tudtam, a cigánylányok nem szoktak hegedülni - ez a fiúk kiváltsága volt -, főleg nem szerződéskötéskor!

Nóra tust húzott?

2016. szept. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kedves Gyöngyi, te kb. 20 -éves lehetsz ti nem értitek a poénkodást.amit írtam valóban megtörtént a sorozatban,az egyik kedvenc jelenetem, néha megnézem videón,sajnos itt nem tudom belinkelni, mert lehet hogy már nincs fenn az a rész az interneten.hogy értsd abban vagy az előző részben derült ki hogy Nóra roma származású,és a miki ugratta őt. arrol nem beszélve hogy a bisztróban Vilibá, és laci cigányos vicceket meséltek a Nóra jelenlétében. ha csini fiatal lány vagy egyszer összefuthatnánk és lejátszom neked a videón,mert valamit nagyon félreértesz, .
2016. szept. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem, én nem értem a poénkodást!

Próbálom összefoglalni:

Egy kérdésre választ írtam legjobb tudásom szerint, a kérdező értette és köszönte a válaszomat. Egy másik válaszoló ugyanezt leírta, neki is megköszönte. Azt hittem, kimerítettük a témát, a kérdező azóta nem írt, gondolom, elégedett volt a válasszal.

Máté hozzászólását valóban viccnek gondoltam eleinte, bár előre bocsátottam, hogy nem láttam minden részt, nincs

jogom kételkedni.

DE: Máté saját sorait titulálja "poénkodásnak", személyeskedő megjegyzéseket tesz (korom, csini voltom), aminek a Gyakori Kérdések rovatban nincs helye és köze sincs az eredeti témához!

Megnyugtatásul, kedves Máté, nem megyek filmet nézni Magával (a XX.század első felében születtem...)!



,

2016. szept. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!