Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A trónok harcában Daenerys...

A trónok harcában Daenerys hogy hogy nem kapja el a szürke hámot? Ez csak nekem tűnt fel?

Figyelt kérdés
Meerenben amikor a Hárpia fiai megtámadják őket, Jorah megfogja Dany kezét amikor menekülnek. és Jorah-nak szürke hámja van. Tyrion mikor meglátja a karján, mondja is neki hogy ne félj nem értem hozád... vagy valami ilyesmi...

2016. szept. 9. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Úgy, hogy valójában Jorahnak sincs, csak kellett valami sorozatos fogás ami miatt megsajnálják őt.
2016. szept. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
A valyriaik ellenállóak sok betegségre.
2016. szept. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az első választ nem nagyon értem a második valószínű :) köszönöm mindkettőt.
2016. szept. 9. 21:43
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Jorahnak a könyvben nincs szürkehámja, azzal hogy ő kapta el, csak helyettesítettek egy könyvbeli szereplőt és kihagytak egy nagyon érdekes ágat.

Ha Dany a sorozatban elkapná, akkor az már túlságosan eltérne a könyvtől, amire épül.

2016. szept. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
A könyvben Jon Connington kapta el miután kimenti Tyriont. Ami a legérdekesebb, hogy Tyrion se kapta el a szürkehámot, pedig ott is lehúzták a mélybe a kőemberek. ;) És a valyriaiak ellenállók az efféle betegségekre.
2016. szept. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Tyrion szerintem azért nem, mert gondolom csak a bőrfelülethez érés számít. Danyt meg Jorah gondolom a másik kezével fogta meg, lehet úgy van, hogy a már beszürkült felülettel való hozzáérés a fertőző. A könyvben már nem emlékszem, hogy volt Jon Conningtonnal.
2016. szept. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
Nem. Shireen is csak egy egyszerű játékbabáról kapta el a fertőzést, úgyhogy ruhanemű anyagról is terjed. Tyrionnak megérintették a ruháját, mégse kapta el. ;)
2016. szept. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igaz, Shireenre sem emlékeztem már, hogyan is kapta el. :) Hát akkor a sorozatos értelmezés gondolom más
2016. szept. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdekes vàlaszokat:) a könyveket nem olvastam. Ez egy érdekes történet ìgy.
2016. szept. 17. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!