Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy filmet, amely egy...

Keresek egy filmet, amely egy régi kastélyban játszódott. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Keresek egy filmet, amit pár évvel ezelott láttam a TV-ben. A film egy régi, ódon kastélyban játszódott, azonban nem horror film volt. Arról szólt, hogy emberek jottek a kastélyba (ha jól emlékszem valamilyen unnepségre) és ott kellett aludniuk, és a kastély tulajdonosa mindenféle csapdákat készített nekik. Tudom, hogy volt egy jelenet, amikor az egész társaság egyutt vacsorázott, de sajnos már tobbre nem emlékszem. Szilveszterkor volt. Ha lehet, más tippeket írjatok, mint a Ház a kísértet hegyen (ha jól emlékszem nem volt horror), és az Elvarázsolt kastély c. film sem az, amit keresek. Koszi szépen!

2016. szept. 11. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Pajzán kísértetek (1988)

vagy

Meghívás egy gyilkos vacsorára (1973)

2016. szept. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Karácsony a kastélyban ?
2016. szept. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen a válaszokat! Valószínuleg a Meghívás egy gyilkos vacsorára film lesz az, amit kerestem (még meg kellesz néznem). Mindenkinek ment a zold kéz, koszi szépen mindent! :)
2016. szept. 12. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!