Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pár száz forintos DVD-k...

Pár száz forintos DVD-k magyar filmekkel?

Figyelt kérdés

Szeretem a nem túl régi (10-20-30 éves) hazai filmeket. Kezdetnek általában olvasok egy jó kritikát vagy cikket, de az adott címre keresve szinte mindig kiderül, hogy nem lehet sem online sem moziban megnézni, sem letölteni, sem megvenni. Vagy nincs fent, vagy már nem vetítik, vagy készlethiány van, rosszabb esetben ki sem adták soha.


Piacokon vagy áruházakban akadnak papírtokos DVD-k, de csak külföldi ZS-kategóriás akciófilmekkel. Az indavideó kínálatát nagyjából már végignéztem. Hol található olyan bolt vagy piac Budapesten, ahol hazai filmek is vannak, főleg a rendszerváltás és a 90-es évek idejéből?



2016. szept. 13. 20:22
 1/1 A kérdező kommentje:
Nem írok konkrét címet. Kifejezetten a jó, de népszerűtlen, pár tízezer ember által ismert filmekről van szó, amit más sem fog megtalálni, ha nekem fél óra alatt sem sikerül soha.
2016. szept. 13. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!