Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt az a rajzfilmsorozat?...

Mi volt az a rajzfilmsorozat? Bővebben lent

Figyelt kérdés
6-7 éve ment egy Oroszlánkirály-féle sorozat, ami minden volt, csak Oroszlánkirály nem. Volt benne egy kisoroszlán, meg egy őz, és asszem az őz apja meg anyja meghalt, az oroszlánéra nem emlékszem, és egy fehér farkas nevelte őket, pár másik kisállattal együtt (wtf). Nem tudom, hol/melyik csatornán ment, mi volt a címe, hogy hívták a karaktereket, meg ilyenek. Ja, meg még az oroszlán oldalán, azt hiszem, csillagok voltak, az őz mellkasán meg falevelek. Egyszer meg bedrogoztak :D Nem néztem mindig, így minden alkalommal, amikor láttam, kicsit hosszabb volt az oroszlán sörénye, és az őz agancsa is növekedett. Elég nagy baromság volt az egész, de már egy ideje a fejemben van, és idegesít, hogy mindenre emlékszem belőle, csak a nevekre és a címére nem.

2016. szept. 15. 17:00
 1/5 anonim válasza:
Talán Kimba, a fehér oroszlán?
2016. szept. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem az az. Egy teljesen vörösesbarnáshomokszínű oroszlánról van szó. De azért köszi :)
2016. szept. 16. 23:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sem hallottam róla eddig, de rákerestem pár kulcsszóra és ez jött ki:


https://www.youtube.com/watch?v=kDP8JTVF9Zg

2016. szept. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez lesz az :) Nem tudom, miért akartam ennyire megtalálni, de ha már megvan, érett középiskolás módjára megnézem. Köszönöm szépen! :)
2016. szept. 17. 09:25
 5/5 A kérdező kommentje:
Na jó, hát ez borzasztó :D Hogy néz már ki? Uramatyám, ez ilyen volt? Őrület.
2016. szept. 17. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!