Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan film amiben szerepel...

Van olyan film amiben szerepel Cthulhu?

Figyelt kérdés
2016. szept. 16. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Természetesen:


Cthulhu hívása

[link]

2016. szept. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

több is:

[link]

[link]

2016. szept. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

Mondjuk a Cthulhu mítosz nem egyenlő Cthulhuval, így a Cthulhu mítosz filmekben egyáltalán nem biztos, hogy maga Cthulhu is felbukkan.


Ráadásul az imdb-s listán szereplő filmeknem csak a címében szerepel a neve, de erősen kétlem, hogy mindeben felbukkann.


A wikis listáról pedig jópár filmet láttam, és egyáltalán nincs bennük Cthulhu maga:


Dagon; Die Farbe (a.k.a. The Colour Out Of Space); From Beyond; Re-Animator; The Whisperer in Darkness; - ezekben nincs benne, csupán a Cthulhu mítoszra épülő filmek, bár a Re-animátor még csak oda sem sorolható be, mert ugyan Lovecraft írta a novellát, amiből készült, de nem Cthulhu mítosz novella...


Első voltam.

2016. szept. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A mitosz és a karakter valóban nem ugyanaz,lehet hogy van benne mellélövés, de valamiért úgy gondolom hogy nem csak az általad linkelt film létezik, és remlétem hogy a kérdező van annyira intuitív, hogy végigklikkelve őket talál még egyet-kettőt :)


második voltam :)

2016. szept. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!