Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok Harca! Az eddig megisme...

Trónok Harca! Az eddig megismert történet alapján milyen családi kapcsolat van Jon és Daenerys között? Kik Jon szülei? Feltehetőleg ki Tyrion apja, ha nem Tiwin? Pontosan ki is Rhaegar Targaryen?

Figyelt kérdés
Sok idő telik el a részek közt amíg kijönnek, az évadok közt meg végképp. A memóriám meg amúgy is rossz ilyen téren, szóval eléggé elfelejtettem ezeket.

2016. szept. 17. 14:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%

10

Szerinted nem elég ok Tywin-nak hogy utálja Tyrion-t azért mert törpe és mert megölte az egyetlen embert, akit szeretett életében. Ezen mit kell ":DDDDD"-zni? Tywin is emberből van és nem full pszichopata és számító ge ci. Azt meg pláne nem tudjuk milyen ember volt a felesége halála előtt. Ha Joanna nem hal meg, simán lehet hogy nem lesz ő sem ilyen keserű ember.


Szerintem ez az egész csak félrevezetés Martin részéről. A sok fanatikus GoT bu zi (én is) annyira hozzászokott már a különböző nagy csavarokhoz, hogy Martin helyében én is szándékosan átba sznám már a rajongó kis csicskákat (ide értve magamat is) hogy olyan dolgokra is elhintek utaláskat amik végül mégsem igazak. MAGYARUL AZ A CSAVAR HOGY NINCS CSAVAR és Tyrion tényleg Tywin fia.

2016. szept. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell törődni ezzel a 41%-os válaszadóval.Több helyen láttam már.Egy fafejű idióta aki minden kis képzelgését tényként kezeli és lenéz mindenkit aki nem abban hisz.
2016. szept. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Viszont minden képzelgésem bejött 100%-osan. Ezután is be fog.
2016. szept. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolod hogy ezután is befog? Miért? Tévedhetetlen, emberek felett álló lénynek gondolod magad?


Ha múlt héten nyertél a lottón, akkor nyersz majd jövő héten is?

Ha az előző négy foci meccs győztesét eltaláltad, akkor a következőt is elfogod?

2016. szept. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
14-es igen sajnos annak hiszi magát. :/
2016. szept. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!