Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » EXO Next Door-hoz hasonló...

EXO Next Door-hoz hasonló sorozatok?

Figyelt kérdés
Olyat keresek amikben idol-ok játszanak lehetőleg sajár magukat. Előre is köszi a válaszokat! :)

2016. szept. 17. 22:31
 1/5 anonim válasza:
astro to be continued (ebből a sorozatból ismertem meg a fiúkat..bár nincs sok zenéjük de szerintem imádni valóak)
2016. szept. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

She so lovable

[link]

Benne van az egész infinite gárda de nem az elsö résztől és nem is róluk szól de saját magukat játszák, L és Hoya tovább marad a sorozatba.

Az astroson kivül mást nem tudok amiben magukat játszák, viszont rengeteg olyat amibe szerepelnek idolok akár exo tagok;) pl It okay that loveban D.O játszik egy fontos mellék szerepet:D

2016. szept. 18. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kara_ secret love

a KARA nevű lány bandának is van egy sorozata:33 viszont ők már sajnafeloszlottak:(

elözö voltam

2016. szept. 18. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Got7-nek is van egy. A saját neveikkel vannak és mondjuk úgy hogy 3 tag magát játsza. Dream Knight a címe.
2016. szept. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! :) <3
2016. szept. 18. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!