Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a kedvenc Disney-soroza...

Melyik a kedvenc Disney-sorozatod?

Figyelt kérdés

2016. szept. 18. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
a mostani disney sorozatok valami borzalmasak,mikor meg "kicsi" voltam najo ugy 4-5 eve mentek az igazan jok, hannah montana ,h2o, sony a sztar jelolt, zack es cody meg meg sorolhatnam, mostmar a disney bevagott par ugyan arrol a fosrol szolo sorozatokat hogy jolvan aza 10-9 eveseknek, nemhogy inkabb leadnak a regi sorozatokat, es szerintem sok 14-18 eves leulne megnezni oket mar csak nosztalgiazasbol is en biztos ott ulnek egesz nap igy 15 evesen ha mennenek a regi jo sorozatok, de komolyan a disney mar el lett cseszve..
2016. szept. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazad van #1. Csak a Hank Zipzert kedvelem.
2016. szept. 18. 22:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Elso vagyok, hat amugy ami meg jo es a sztorija is jo aza Binny es a szellem , azt egy idoben neztem is :D
2016. szept. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem nézek már Disney-t, de régen a Hannah Montana-t, Zack és Cody életét, Varázslók a Waverly helyből-t, Sok sikert Charlie-t szerettem.

Ami még elment nekem az a Jesse, Shake it up.

2016. szept. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gumimacik
2016. szept. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5, na igen. Számomra is ez jut eszembe arról, hogy disney sorozat. Meg a kacsamesék, chip és dale, balu kapitány kalandjai...


Nem értem, miért kell ezeket az ostoba sorozatokat erőltetni, és ezekkel tömni a kislányok fejét. Ez a violetta a leggázabb. A régebbi sorozatoknak legalább volt értelmük. H2O, Varázslók, Lizzie McGuire. Jópofák voltak, és némi tanulsággal is szolgáltak. De ezek... és egyáltalán miért Disney név alatt adják ezeket?

2016. szept. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!