Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lesz a Star Wars 8-ban?

Mi lesz a Star Wars 8-ban?

Figyelt kérdés
Én úgy hallottam, Hayden Cristensen (Anakin Skywalker) színésze visszatér. Ez igaz?

2016. szept. 22. 18:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%

Ami minden hollywood-i scifiben: az, ami titokban már létezik, de csak évtizedek múlva történik meg.


Nézz 60-as évekbeli scifit. A 2010-es évek újdonságairól szól egy részük (laptop, gps, satöbbi), de van a 60-as évekbeli scifikben néhány olyan technikai és esemény is, ami csak további évtizedek múlva következik majd be illetőleg teszik majd publikussá az emberek előtt, emellett egy kis részéről sosem fognak árulkodni fentről.

2016. szept. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
* laptop helyett táblagépet akartam írni, bocs.
2016. szept. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Mivel nincs semmi hivatalos forrás erről, ezért valószínűleg nem igaz. Egyébként sem hagynának egy ilyen infót kicsúszni a kezeik közül.
2016. szept. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Dongaben ***** válasza:
4%
8. ??? Miért? Van már 7???
2016. szept. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Minek térne vissza? A VII előtt is mentek az ilyen hülye rajongói pletykák, miszerint Liam Neeson benne lesz. Benne volt?

Biztos van már a neten valahol kiszivárgott forgatókönyv részlet...

2016. szept. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%

Jézusom, minek? A legjobb az lenne, ha úgy vennék, hogy azok a filmek soha meg sem történtek.

Ahogy az Alien filmeknél is elfelejtik a 3. és 4. meg az AvP borzalmakat.

2016. szept. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
A legjobb az lenne, ha az olyan fake fanok, akik szerint az előzménytrilógiának létezni sem kéne, elfelejtenék hogy létezik a Star Wars.
2016. szept. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igazából, csak azért kérdeztem, mert olvastam egy hitelesnek tűnő cikket, ami szerint azért tették(?) bele Hadyen Christensent a 8-ba, mert éppen "arra járt..." És eléggé hülyeségnek tűnt, hogy pont ezért átírják a forgatókönyvet. De köszi a válaszokat:)
2016. szept. 26. 15:31
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon is lehetséges h Hayden benne lesz. De még valószínűbb h Ewan McGregor. Ugye még a hatodik speciális kiadásába is belerakták,és én személy szerint nagyon imádnám Anakint siránkozva Kylo fölött. :,D

De Ewan mivel ő maga is imádja a Star Warst,és a 7be is benne volt,(az eredeti nyelven ő suttog Rey látomásában)bár csak a hangja,de én nagyon megnézném Obi Wanként

2016. okt. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az érdekes lenne, kedves utolsó. Az Erőszellemek sem lesznek már fiatalabbak. Anakin lecserélése a specben meg borzalmas ötlet volt.
2016. okt. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!