Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha valaki látta a fantomlakó...

Ha valaki látta a fantomlakó t akkor elmondaná, hogy mi az értelme?

Figyelt kérdés
utána kerestem a kritikákra, és nagyon dicsérik,hogy milyen megrázó.. én nem értem valaki elmagyarázná?
2010. ápr. 24. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
annyira sz*r, hogy végig se tudtam nézni...
2010. ápr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Meggyesi Zoltán válasza:

Elég sajnálatos hogy nem értitek ezt a filmet,vagy ha láttad,akkor nem tetszik.....sztem izgalmas,magával ragadó,többször is láttam már....


1. (Leírás:port.hu)


Felix sikeres építész, aki egy hatalmas, többszintes házban lakik egyedül amióta barátnője otthagyta. A szakítást még nem dolgozta fel, magányosnak érzi magát, idegileg kimerült, és kezdődő paranoiában szenved. Egy napon beenged egy férfit telefonálni, udvariasan egy másik szobába húzódik vissza, amikor pedig újra kimegy, az idegent már nem találja ott. Attól a naptól kezdve furcsa hangokat hall, mintha valaki zuhanyozna, főzne, beszélgetne vagy lépkedne, és rájön, hogy olyan hatalmas a ház, hogy akár ketten is lakhatnak bent úgy hogy soha ne találkozzanak. Az igazság azonban nem hagyja nyugodni, a pince pedig különös titkokat rejteget.


2.(más ember véleménye:)

Akinek nem egyértelmű, annak leírom mi is történt a filmben: (ha leírta már valaki, sorry, nem olvastam végig a hsz-eket)


Martin, aki megpróbált minél több időt távol lenni lebénult feleségétől felfedezi az alagutat a pincéjében. Miután kideríti, hogy Felix házába vezet az alagút, becsönget hozzá, majd rákérdez a pincére. Miután megtudta ezt az információt (hogy van pince), VISSZATÉR A SAJÁT LAKÁSÁBA. Lemegy a pincébe, majd Claudia véletlenül rázárja az ajtót.

Martin miután ezt észreveszi, elkezdi átütni a falat a csákánnyal, ugyanis ahogy említve volt a filmben, két órán belül inzulin sokkot kaphat, felmegy a cukra, amibe belehal (és így is történt, nem jutott át a pincébe, belehalt.)

Tehát Felix házában nem volt elrejtőzve senki soha, Vera a konyhában a babájához beszélt (amiről Felix nem tudott), majd később pedig Verát lövi le a padláson(a film közepén), aki a képet keresi.

Nah, a többi egyéb dolog remélem nem szorul magyarázatra :)

2012. okt. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem azért nem érthető 1-2 dolog még.

Pl.: amikor hallja Felix a hangokat...Vera, hogy hogy nem? Meg elvileg azok a hangok azért vannak mert ki akar jutni a fickó a pincéből. De akkor miért csak 1 ütés nyom van a falon?

Végül de nem utolsó sorban mitől zuhan le Müller asszony? Mert ugye húzta a kutya felfelé a pórázon keresztül amit külön mutattak is..., hogy tud így lezuhanni?


Köszi!

2013. aug. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!