Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a hajotorott,...

Melyik ez a hajotorott, szigetes film?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mar evek ota keresem ezt a filmet. A 90-es evek vegen, 2000-es evek elejen lathattam a TV-ben. A film foszereploje egy ferfi, valami hajokapitany vagy katona lehetett, szerintem nem angol neve volt, vagy csak nekem tunt furanak. Kikot vagy elsullyed egy szigetnel, ahol talalkozik egy bennszulott fiuval, es annak az anyjaval. Nehany jelenetre emlekszem csak, hogy a fiuval halat fognak, usznak, stb. A fiunak a bokajan volt egy kezzel keszitett kagylos bokalanc. A tortenet vegen azt hiszem a ferfi beleszeret a fiu anyjaba, es itt marad veluk, de ebben mar nem vagyok biztos. A filmben gyonyoru kristalytiszta viz volt, meseszep sziget. Nagyon megkoszonnem, ha valaki felismeri ezt a filmet, es tudja a cimet. Bocsanat, hogy nincs ekezetem, angol laptomrol irok. Varom az otleteket! Koszi!

2016. szept. 29. 02:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem ismerem, de van egy másik hasonló jó film is:


A Karib-tenger foglyai


[link]

2016. okt. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Talán ez lesz az: Waterworld - Vízivilág

2016. okt. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, de nem ez a film, amit keresek, mindkettot lattam. Varom a tovabbi otleteket! :)
2016. okt. 4. 03:11
 4/4 A kérdező kommentje:

Megtalaltam! :) Jol emlekeztem, hogy nem angolos neve volt a foszereplonek, ugyanis ez egy francia film, a magyar cime A Csendes-ocean hercege.

[link]

2016. okt. 5. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!