Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik sorozatban van, hogy...

Melyik sorozatban van, hogy minden epizód összefügéstelenül teljesen másról szól?

Figyelt kérdés
Egy részre emlékszem, talán a második, hogy az volt a lényege, hogy minden nap bicikliztek egy szobabringán az emberek, ezzel termelték az áramot és "kerestek pénzt", az egyik csávó így akart bejutni valami valóságshowba és kétszer is meg tudta venni a jegyet rá annyit tekert. Elég bugyuta sorozat volt, de meg szeretném újra nézni, csak elfelejtettem a nevét....

2016. szept. 29. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Black mirror?
2016. szept. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez az koszi :)
2016. szept. 30. 00:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Bugyuta???

Akkor tényleg ideje újranézned. Napjaink egy legjobb, legelgondolkodtatóbb, az emberiség potenciális sötét jövőképét gyomorrúgásszerű őszinteséggel lefestő sorozata.

A második rész, amit leírsz, az egyik legkiemelkedőbb az első évadban, és egyre aktuálisabbak a felvetett problémái.

Ha csak a külső borításra, a kerettörténetre figyelsz a mélyebb tartalmat figyelmen kívül hagyva, és ezért nem veszed észre a zsenialitását, a hiba a te készülékedben van. Nem csesztetésképpen mondom, csak hátha más szemmel nézed ezután, kár lenne egy ilyen élményből kimaradni.

2016. szept. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem én a háttértörténetet, csak kicsit groteszk módon van bemutatva. Újranéztem a sorozatot, és valóban rávilágít napjaink technikai függôségére, hogy mennyire nem számít semmi más. Az eredeti postomban a bugyuta az ábrázólásmódnak szólt nem a tartalomnak.
2016. okt. 9. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!