Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem gondoljátok, hogy érdemese...

Nem gondoljátok, hogy érdemesebb lett volna a Dragon Ball Supert a GT utánra időben folytatni?

Figyelt kérdés

Semmi bajom sincs Son Gokuval, az egyik kedvenc karakterem, viszont az az igazság, hogy 3 szériában is ő kapta a főszerepet. Az első évadban végig ő volt a főhős, a készítők egy percre sem engedték át az elsőbbséget másnak. A Z-ben szintén főszerepet kapott, mindössze egy kis időszak volt, amikor Son Gohant tették meg hőhősnek. A GT-ről meg ugye nem kell beszélnem, akik figyelemmel követik a sorozatot, biztosan tudják, hogy ott is az övé lett a főszerep.


A Dragon Ball Super idejét nyugodtan ki lehetett volna tolni az 1 csillagos sárkány legyőzése utáni időre is, és megtenni Vegitát főszereplőnek. Mellette a felnőtt Son Goten és Trunks simán lehetett volna a második helyen. Ez a három karakter el tudta volna vinni a sorozatot. Ott is lehetett volna SSJGOD maximum olyan formában, hogy azt csak az érheti el, aki már át tudott változni SSJ4 formába, így azt sem kellett volna eltörölni.


Mit gondoltok?


2016. okt. 1. 20:44
 1/7 A kérdező kommentje:
"a GT utáni időben folytatni" - helyesebben.
2016. okt. 1. 20:47
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem lenne Son Goku nélkül Dragon ball a Dragon Ball :)

És szerintem a Superben bőven partiban van Gokuval Vegita.

Ha valakik igazán panaszkodhatnak azok a Gohan fanok, lassan több mint 60db epizód telt el és azóta "nincs" Gohan.

2016. okt. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert a GT nem része az eredeti történetnek, a super pedig hivatalos folytatás az eredeti íróktól. Szerintem is kicsit sok a Goku, de majd lehet ez változik idővel.
2016. okt. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2016. okt. 24. 12:56
 5/7 A kérdező kommentje:

Egyébként meg a GT is része (volt) az eredeti történetnek. A Dragon Ball Z eredeti folytatása a GT volt, szerintem felesleges volt visszatolni a storyt a Majin Buu eltűnése utáni időbe.


Túl sok a felesleges karakter: Yamcha, Thensin stb... ezeknek már nem kellene szerepelni. A Z elejéig hősök voltak, és még a Cell játékok alatt is helyt álltak, de onnantól már nem kellene őket szerepeltetni. Főleg olyanokat nem, hogy Oolong illetve Poaru... Pilafék visszahozása viszont jó ötlet volt, mert poénosak, ennyiben a Super valóban jól újított. A GT talán jól látta, hogy frissíteni kell a sorozatot, ezért a régiek már csak elvétve jelentek meg, és új főhősök vették át a régiek helyét. Ott már Krilin, Thensin és Yamcha helyett Uub, Goten és Trunks harcolt. Stb...

2016. okt. 24. 13:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom meddig követted de itt is kb csak Goku és Vegeta van. Én pl szívesen látnám a régi karaktereket is, de az írók nem. Maga Toriyama, a Db atyja mondta, hogy a GT nem tartozik az eredeti történetbe, azt nem is ő írta, a Super scriptjét viszont igen.
2016. okt. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

SPOILER!



Na most már örülhettek, goku halott! :D

2016. dec. 19. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!