Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Szulejmánban miért utálja...

A Szulejmánban miért utálja mindenki Hürremet?

Figyelt kérdés

Mintha Madhivren elfelejtette volna, hogy egszer megmérgezte , amikor terhes volt, plusz a Valid segítségvel majdnem megölte amikor megégette az arcát. Ibrahim a Validevel meg akarta öletni ugyhogy rablókat küldött rá. Ráadásul megölette a szerelmét és nem tudom meddig zsarolta. Ibrahimot azóta gyülölöm mióta megölette Leot. Plusz Ibrahim nem tudom , hányszor eltussolta , hogy ki a felelős azért ami történt.

HAtice annak ellenére gyülölködött, hogy Hürrem megmentette a fiát. Olyan mintha kolletktivan elfelejtették volna , hogy miket csináltak.



2016. okt. 2. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Csak pár részt láttam ebből a sorozatból, és nekem úgy jött le, hogy egy utálatos, áskálódó nőszemély.
2016. okt. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont hogy inkább szinte mindenki Hürremet szereti, pártolja.. nem értem, miért, hisz ő kezdte a harcot, Ibrahim csak visszavágott.
2016. okt. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Én alapvetően kedvelem Hürremet a sorozatban és mint történelmi személyiség is.

Azért érthetelenek kicsit a motivációk a sorozatban, mert az nem reprezentálja kellően azt, hogy az Osznám Birodalomban milyen befolyásra tudott szert tenni a szultán anyja, felesége. Ezek a nők és az ő szövetségeseik nem csupán azért tepertek, mert a gyerekeik érdekeit nézték, meg halálosan szerelmesek voltak az uralkodóba.

Amikor Hürrem megjelent a képben, a meglévő nők meginogni látták a jövőjüket. Enélkül a szál nélkül egy értelmetlen cicaharcnak tűnik ez a játszmázás.

2016. okt. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hürrem az elején teljesen hülyén viselkedik, gyakorlatilag ok nélkül balhézik össze mindenkivel már akkor, amikor még nem lehet 100% biztos benne, hogy a szultánnak ő lesz a főfőfőkedvenc. Elég szerencsétlenül ábrázolja a sorozat az elején, ennyire nem lehetett ostoba.
2016. dec. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Azért mert egy nagyon utálatos nő. Lásd pl.ott van Ibrahim és Mustafa halála. Ő kezdte a balhét, de ez nem csak az ő hibája hanem a valide hibája is ha ő kibekult volna akkor semmi baj nem lett volna. De Mustafat alapból megölte volna a köztük lévő viszályt is ő kezdte. Én a sorozatban UTÁLOM Hürremet mert borzasztó gonosz. A saját ferjebol csinált bolondot, befolyásolta és miatta lett véres kezű uralkodó.
2019. jún. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!