Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A fűrész filmeket milyen...

A fűrész filmeket milyen sorrendben érdemes nézni?

Figyelt kérdés
Mert megnéztem már mindet, de eléggé összezavarodtam azzal kapcsolatban, hogy hogyan történnek egymás után a gyilkosságok meg hogy Jigsaw milyen sorrendbe fogadja fel az embereket tanítványainak.

2016. okt. 3. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Sorrendben halad a történet (első résztől a hetedikig). Ha nem tudtad követni a visszatekintéseket, akkor nézd újra őket. Esetleg figyelj jobban, azért ez a sorozat nem egy Mullholland Drive, hogy wtf érzéssel kelj fel:)
2016. okt. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Figyeltem, még is nehéz követni. Most nézzem meg újra az összeset.
2016. okt. 4. 18:41
 3/4 anonim ***** válasza:

A tanítványokban tudok segíteni:

1.Detective Mark Hoffman

2.Amanda Young

3.Dr. Lawrence Gordon

2021. jan. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kicsit későn válaszolok, de szerintem a 3. És 4. Rész zavarhatott meg :D Igazából mind sorba mennek csak ez a 2 rész egyszerre játszódik, ezért kötődnek egymásba a végén az események. (+ most jött a fűrész X ami az első rész után játszódik.) Az 5. Rész 1 perccel a fűrész 3 vége után kezdődik. A 6. Részben van utalás a fűrész 2 és 3 közötti időszakra.

A spirál nem kapcsolódik semmi előtte lévő eseményhez.

Tehát, hogy egyértelmű legyen, az alábbi a sorrend:

Fűrész (2004)

Fűrész X (2023)

Fűrész II (2005)

Fűrész III (2006) + Fűrész IV (2007) egy idővonal

Fűrész V. (2008)

Fűrész VI. (2009)

Fűrész VII (3D) (2010)

Fűrész Újra játékban (2017)

Fűrész Spirál: Fűrész hagyatéka (2021) (külön álló story)

2023. nov. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!