Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A 11.22.63 című sorozatban...

A 11.22.63 című sorozatban szerepel Bill karaktere, aki Jake segítője. Ez a karakter a sorozat alapjául szolgáló regényben is benne van?

Figyelt kérdés
Most nézem a sorozatot, és nem emlékszem erre a karakterre a regényből. Igaz, jó régen olvastam. A könyv már nincs meg, így nem tudom megnézni, de kíváncsi vagyok rá.

2016. okt. 4. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, benne volt a könyvben is, csak jóval kevesebb szerepben. A könyvben szívrohamot kapott, amikor Henry vagy Harry-ék(nem emlékszem már, bocs) házánál vannak Halloweenkor. Ugye ekkor balul sül el az akció és Jake reseteli az egészet, majd újra nekikezd, de akkor már Bill nélkül. Viszont ír neki egy levelet, amiben arra kéri, hogy vizsgáltassa ki magát, mert szívproblémája lehet.
2016. okt. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Ment a zöld.
2016. okt. 4. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!