Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Látta valaki a Veszett világ...

Látta valaki a Veszett világ című filmet? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

#film #világ #veszettség #veszett világ
2016. okt. 4. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Én láttam. Szerintem értelmetlen, idegesítő katyvasz. Valakinek vagy bejön David Lynch stílusa vagy nem, én az utóbbi kategóriába tartozom. De a kultrendező státuszát nem vitatom.
2016. okt. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Láttam, és ha őszinte akarok lenni, akkor nekem nem annyira tetszett. Személyes problémám is van vele: Lynch a Veszett a világ forgatása miatt hagyta magára egy időre a Twin Peaks-et, ami meg is látszik a sorozat egy részén. Ettől még persze lehetne jó film, de engem nem fogott meg. Ugyanakkor Amerikában igazi kult film.
2016. okt. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szerintem se lett jó és a végefelé pedig vagy 1000 hibát találtam,pl amikor az egyik rendőr lelövi a csajt és a pasit
2016. okt. 5. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!