Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok ajánlani ilyen koreai...

Tudtok ajánlani ilyen koreai sorozatot?

Figyelt kérdés

Gu family book, Faith, Moon Lovers. Ilyen vagy ezekhez hasonló romantikus történelmi sorozatok érdekelnének.

Ötlet? =)



2016. okt. 7. 22:05
 1/10 anonim válasza:
Nem ismerem a felsorolt sorozatokat, de tudom ajánlani a Palota ékkövét- Hétköznaponként 14:20- tól megy a Duna tv- n. :)
2016. okt. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
madame antoine :)
2016. okt. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2016. okt. 28. 18:51
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én kedvencem a The Princess Man.

+

Moonlight Drawn By Clouds

Nagyon jó a Queen In Hyuns Man is. Bár ez nem teljesen történelmi. Ebben a múltból a jelenbe csöppen a főszereplő srác.

2016. okt. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket, este utánuk is nézek!

A Moonlight Drawn By Clouds-ot most fejeztem be és nagyon-nagyon tetszett. bekerült a kedvenceim közé. =)

2016. okt. 29. 17:38
 6/10 anonim válasza:
scarlet heart:ryeo ,a királyi ház titkai,a silla királyság ékköve
2016. nov. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Scarlet Heart:Ryeo(EXO Baekhyun egyik főszereplő), december vége felé érkezik a Hwarang(BTS V főszereplő, történelmi film), és talán még a Bridal Mask, elvileg nagyon jó, akciódús, kicsit romantikus, viszont a végén a csaj meghal D:
2016. dec. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Bocsi, hogy választ nem tudok adni a kérdésre, de nekem is lenne egy. Tudtok ilyen időutazósat, mint a Great doctor és a Moon lovers? annyira tetszettek...
2017. máj. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Dong Yi, A korona hervege, A palota ékköve, A császárság kincse, Queen for seven days, A frozen flower, The princess man, Jumong, Princess Ja Myung Go, Maids, Egy gésa emlékiratai, A kalmár, Hyang Dan legendája, Mirror of the witch, Jackpot, A fény hercegnője, A szobalány, Hwarang: The Begginin
2017. nov. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csak romantikusan:


Üzleti ajánlat,hív az idő,melankólia,18 ismét,sweet home (ez nem romantikus), Hotel de Luna Májusi fiatalok,a good day to be a dog,gangnam beauty,true beauty,mosoly birodalma,a szerelem örvénye,whats wrong secretaryat Kim,mindazonáltal,lájkolva,forecasting love and Heather, az elragadó démon,hóvirág(Blackpink jisoo főszereplő),egy tavaszi éjjszaka és még sok más ami kib**** jó!

jan. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!