Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretném megtalálni azt a...

Szeretném megtalálni azt a sorozatot aminek egy linkben hallottam a címét de az első felét nem értettem?

Figyelt kérdés

[link]

ez az a link. ha beletekertek 3 percet ott mondja h kvantin vagy kwantune vagy nem tudom milyen kids. eléggé érdekel miről beszél. Ha vki nem tud rámenni a linkre az áll benne: (a miraculousről beszél, a holder-ről) Vagy az is lehet hogy a ..... kids-ből a 3 gyerek lenne még benne, akik eredetileg fekete macska és katica társa lett volna, ők ellenben nem miraculous hordozók. - ezt mondja szó szerint, küldök a ,,3 gyerek"-ről képet

[link]

[link]

[link]

Ha tudtok segíteni megköszönném



2016. okt. 8. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Quantic Kids - de ez nem egy külön sorozat, a katicabogaras baromságból vannak ezek is.
2016. okt. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
... Mármint eredetileg ők lettek volna benne, de végül megváltozott a koncepció.
2016. okt. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. köszi

2. vannak akik szeretik a ,,katicabogaras baromságot,, szóval tiszteld őket, úgy h nem beszélsz így....

(bocs nagyon kiakadtam mert ha vmiben ,,megsértenek,, akkor leüvölteném a fejét :)...)

2016. okt. 8. 19:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem fogom őket tisztelni. Csak olyat tisztelek, aki azt kiérdemli. Valakit csupán egy mese miatt nem fogok tisztelni, bocs.
2016. okt. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Felőlem...
2016. okt. 9. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!