Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pár kérdést szeretnék feltenni...

Pár kérdést szeretnék feltenni a South Park 20. évadával kapcsolatban. (? )

Figyelt kérdés

1. Ki az a Freja Ollengard?

2. Melyik filmet/Mit parodizál ki?

3. A lányoknak tényleg nincs heréjük? ;)

4. HOL VAN KENNY?



2016. okt. 10. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
A 4-es re én is kiváncsi vagyok.....
2016. okt. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kenny benne van a legújabb részben. Mikor menetelnek Buttersék pucéran akkor ott megy velük Kenny is.
2016. okt. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1. Ő egy olimpikon akit Ribikopó42 kiüldöz a twitterről majd önygyilkos lesz
2016. okt. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy fiktív személy lehet a Freja, mivel én rágugliztam, mikor láttam a műsort, de csak southparkos találatok voltak. Akkor szoktak valós személyt szerepeltetni (akik ugye csak véletlen egyeznek a valósággal), amikor az a valaki "megérdemli", de egy rákos olimpikont semmi értelme nem lenne cikizni, ez céltalan polgárpukkasztás lenne, ez nem a South Park stílusa. Inkább valami gyenge dán sztereotípiákat próbálnak erőltetni, ha jól emlékszem korábban a kanadás részben is voltak dánok (ezeket az újabbakat nem követem annyira, csak megnézem egyszer)


A South Park nem paródia, csak az irigyhónaljmirigyes humor rászoktatta a közgondolkodást arra, hogy minden paródia. (btw, a Bëlga sem paródia). Ez a 20. évad szerintem összefüggő epizódokból fog állni és nem egy konkrét film alapján, hanem a korábbi epizódokra utalással (Douche and Turd) és a korszellemre (nosztalgia/régenmindenjobbvolt, social media/trollkodás, egyenjogúság/PC) és aktuális közéleti eseményekre (Trump/Clinton) reflektálással egy történetet kíván elmesélni 10 részen keresztül.


Szerintem megunták a készítők ezt a 'Kenny minden részben meghal' elemet, és ezért nem is fektetnek a karakterre túl nagy hangsúlyt, néha meg igen, de úgy, hogy ne legyen kiszámítható.



A ribikopó hivatalos fordítás?

2016. okt. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Csak azért kérdeztem, a parodizálást, mivel a SP sokszor parodizált filmeket, még régebben. Ez az otthagyja a twittert=öngyilkos lesz dolog bennem honosította azt hogy ez is egy ilyen paródia, az összefüggő részek meg már a 18. évadnál megjelentek.

2016. okt. 16. 19:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Mysterion biztos, hogy meg fog jelenni még az évad folyamán. Kennyre pedig tényleg rá lehet találni csak kicsit jobban kell figyelni! 😉
2016. okt. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sőt, már az első évadnál megjelentek az összefüggő részek (Ki lehet Eric Cartman apja?), de azért az a jellemző a sorozatra, hogy 1 epizód-1 sztori, mint pl a McGyver vagy a Szupercsapat. Úgy értettem az összefüggést, hogy az egész évad ugyanarról fog szólni, ilyen még nem volt, ha jól emlékszem, 3 volt a max.
2016. okt. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, értettem hogy ugy értetted, csak kicsit furcsán fogalmaztam. A 18. volt az első teljes összefüggő évad, de összefüggő részek már voltak, mint a Képzeletfölde (11.) és a Konzolháború (17.).


A Hol van Kenny igazából egy utalás lenne egy blogbejegyzésre, kb. a Freja Ollengardra a legelső találat.

2016. okt. 19. 22:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem mutatják nagyon Kennyt mert ő is Twitter öngyilkos vagy gyilkos lett!
2016. okt. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!