Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Végignéztem a lost girlt, és...

Végignéztem a lost girlt, és annyira megtetszett hogy azóta akármilyen sorozatot kezdek nem fejezek be mert nem tetszik annyira, tudnátok mondani olyan sorozatot ami szerintetek lekörözi a lost girlt?

Figyelt kérdés

2016. okt. 11. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahhoz tudnom kéne hogy milyen a lost girl, de látatlanban is biztos van legalább 2 sorozat ami nekem jobban bejön, ez inkább egyéni îzlés kérdése.
2016. okt. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Leírnád melyik az a kettő ?
2016. okt. 11. 21:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, mert teljesen másmilyen sorozatokat nézek (Lost, 24), a leírás alapján a lost girl kb a bűbájos boszorkák minőségi verziója lehet.
2016. okt. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én azért ajánlom , sose tudni mikor lepődünk meg kellemesen , remélem én is kellemesen csalódok az említett sorozatokba amiket nézel !
2016. okt. 12. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!