Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Forest Gump c. filmben Jenny...

Forest Gump c. filmben Jenny miért gyűlölte az apját?

Figyelt kérdés
A halálát az AIDS vírus okozta? A fia és férje nem kapta el?
2016. okt. 11. 22:22
 1/3 anonim válasza:
100%
Mert az apja molesztálta. Igen Aidses volt. Szerintem nem kapták el.
2016. okt. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Csak azért nem voltam biztos,mert nagyon fiatalon láttam, és tegnap újra néztem, és mondta Forest, hogy az apja csókolgatta Jenny-t meg a nővéreit, de mikor kifutott alkoholistának tűnt, de sejtettem, hogy ez.

AIDS szexuális úton terjedhet, ugyan nem mindenki kapja el, de gondolom Forest előtt már élt benne a vírus, a drogok meg miegymás miatt és utána fogant csak meg a kisfiuk, aminél szintén nagy az esély a vírus átadására. Csak úgy emésztgettem magam..

2016. okt. 11. 22:29
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az apja molesztálta, esetlegesen verte is, alkoholista volt. Igen, AIDS-ben halt meg, de Forrest nem kapta el és szerintem a fia sem, szerintem egyszer voltak együtt védekezés nélkül, amikor megfogant a kicsi Forrest. A fiáról nem tudni egyébként, de szomorú lenne, ha úgy születik. Bár amikor megszületett, Jenny még korai stádiumban lehetett.
2016. okt. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!