Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film? 15-16 éve láthatt...

Melyik film? 15-16 éve láthattam gyerekkoromba, valószínűleg horror, egy jelenete ragadt meg nagyon, lent kifejtem.23/L

Figyelt kérdés

7 éves lehettem, de lehet még ovis, a nagymamám szobájába átmentem egyik este, és ő nézte a TV-ben. Emlékszem nagyon megijedtem, pont ez a jelenet játszódott. :)


Egy kisfiú vagy egy iskola, vagy árvaház, nemtudom, valamilyen gyerekekkel teli épület padlásán marad, ha jól emlékszem bezárják. Az ablakból nézi ahogy a többi gyerek fut ki a kapun az udvarról. Majd beesteledik ő pedig ott ül a sötétben. Szembe vele a "folyosón" vagy abban a térben ahol van jobbról nyílik egy ajtó. Az elkezd kinyitódni magától, majd egy hófehér, szellemnek látszó kislány kijön rajta és táncolni kezd. Csak ott balettozik magába, a kisfiú halálra van rémülve. Aztán egyszer a táncoló kislány megdermed, mintha valami történne, és hirtelen "elájul". Hanyatt fekve lebeg a levegőben, majd szép lassan megy vissza az ajtó felé, és be az ajtón, mintha valaki vinné.


Én itt már annyira megijedtem hogy a mama elkapcsolta. :)))) Többször eszembe jut ez a jelent, nagyon megnézném a filmet nosztalgiából, és kíváncsiságból is, de sehol nem találom hogy mi lehetett ez. Hátha valaki felismeri!!!


Köszönöm! :))



2016. okt. 13. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Szerintem ez volt az.

2016. okt. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jujj ezaaaaaaaaaaaz!!


Hát nem hittem volna hogy újra látom, egyszerűen sehogy sem találtam. :)))))


Megnéztem az említett jelentet, hát még csak kicsit sem félelmetes, sokkal borzasztóbbra emlékeztem... :))))


KÖSZÖNÖM!

2016. okt. 17. 22:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen :)
2016. okt. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!