Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Láttam egy régi Japán szamuráj...

Kisssss kérdése:

Láttam egy régi Japán szamuráj filmet kisebb voltam melyik lehetett az?

Figyelt kérdés
Most 20 éves vagyok de ezt vagy 5-6 max 7 éve láthattam de a film biztos hogy a 90 es években játszodik mert annyira nem volt jó a képminősége se de arról szólt hogy volt egy fiatal kezdő szamuráj fiú és egy öreg tanította ki,(és itt jön a lényeg) az öreg már a fiú előtt tanított vagy 7 szamuráj harcost csak rossz irányba fordultak és le kell győzze ennek az eggynek a többi szamurájt és az öreg mesél róluk neki és ahogy mesél úgy mutatják is a hetet van köztük egy full piros ruhában lévő szamuráj aki tányérokat törgel ahogy esnek lefele van egy fekete is,meg aki a szöges ágyra fekszik. aki látta jelezze előre is köszönöm
2016. okt. 17. 11:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!