Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Deadpool halhatatlan?

Deadpool halhatatlan?

Figyelt kérdés
Nem nagyon láttam még ilyen Marveles filmeket,de a youtube-on láttam ilyen fanvideókat meg ilyesmiket,ott nem kehetett megölni.Levágták a fejét,azt is visszatette.Meg igaz,hogy kinyírta az egészbDC-s csapatot?
2016. okt. 17. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen
2016. okt. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Halhatatlan.

Mikor megakart halni, akkor pl. olyan próbálkozásai voltak, hogy megkereste és feldühítette a Ghost Ridert/Szellemlovast, akinek belenézett a szemébe és túlélte. Aztán ugyanígy megkereste és feldühítette Hulkot, aki péppé zúzta őt, de azt is túlélte.


Olyan képregény van, hogy "Deadpool kills the Marvel Universe",amiben sok Marvel karaktert megölt. De ez nem mérvadó, inkább csak egy gore és komédia képregény volt.

2016. okt. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Értem.És miért halhatatlan?Mi ő?
2016. okt. 17. 23:12
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom megnézni a Deadpool filmet, az elég jól sikerült és minden benne van. A lényeg, hogy mint Wolverine (régebben Rozsomák, mostani filmekben Farkas) ő is egy szupertitkos katonai program a "Weapon X" áldozata ahol szuper mutánsokból szuper katonákat akartak készíteni. Míg Farkas (akinek az a képessége, hogy szinte bármilyen sérülésből gyorsan meggyógyul magától) viszonylag könnyen megúszta - ha nem számítjuk, hogy az emlékei sérültek és egyszer megnyúzták elevenen, hogy fémvázat építsenek a testébe - Deadpool elég rosszul járt. Teljesen megőrült és a teste is undorító lett (túl gyorsan cserélődnek a sejtjei ezért sosincs ideje rendesen kialakulni a bőrének például). Lényegében a szuper képessége az a közel elpusztíthatatlanság, az emberfeletti erő és az úgynevezett "negyedik fal" lebontásának képessége. Ez a negyedik fal dolog lényegében annyi, hogy Deadpool tudja, hogy ő csak egy képregényhős és mindig kiszól az olvasóknak, ezt a filmben is nagyon jól megcsinálták.


A Marvelnek van egy úgynevezett What if...? (mi lenne ha) sorozata amiben a fő történetektől teljesen elrugaszkodott sztorikat szoktak leírni. Ennek egyike, hogy Deadpool kinyírja a Marvel univerzumot (van még jópár más karakterrel is).

2016. okt. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Azért halhatatlan, mert egyrészt megkapta Wolverine mutánsképességét, csak ő (Deadpool) gyorsabban gyógyul.

Másrészt pedig szerelmes a Halálba, de sose lehet vele együtt, mert nem tud meghalni és lehet hogy e kapcsolat miatt halhatatlan.

2016. okt. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ebben a filmben a Halál egy személy?Nőnemű?Lehet,hülye kérdés,de még nem láttam egy Marwel filmet se
2016. okt. 18. 18:31
 7/11 anonim ***** válasza:

Mert a filmben nincs benne, abban máshogy van.

De igen, nő: [link]


Eredetileg úgy volt a képregényben, hogy mikor bekerült a Project X-be, akkor szerelmes lett a Halálba. Megakart halni, hogy vele lehessen, ezért magára uszította Ajaxot azzal, hogy Francisnek nevezte. Ajax meg bosszúból lobotómiát hajtott végre Wade ottani barátján, Worm-ön. Wade megsajnálta, megölte, de ezzel megszegte a benti törvényeket, így Ajax kitépte Wade szívét. Ekkor indult be igazán a regenerálódása, növesztett egy új szívet, megölte Ajaxot (legalábbis azt hitte, hogy megölte), megszökött a többi tesztalannyal és felvette a Deadpool nevet.

2016. okt. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Megnéztem a filmet,így már világos.Viszont itt nem a halálba szerelmes,hanem abba a fekete hajú csajba.Ez hogy van?
2016. okt. 19. 21:57
 9/11 anonim ***** válasza:

Mint mondtam: azért mert a film más, mint a képregény.


A képregényben is volt egy csaj, akibe szerelmes (egy mutánc, Copycat), de őt megölte Victor Creed/Sabretooth.

2016. okt. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*mutáns
2016. okt. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!