Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok olyan animációs...

Tudnátok olyan animációs filmeket mondani, ami videojáték technológiával készült?

Figyelt kérdés

Amelyek olyanok, mint a videojátékok "theatrical trailerei" vagy átvezetővideói szoktak lenni. Van egyáltalán ilyen? Vagy még várni kell az első ilyenre?

Esetleg más alternatíva (pl egy játék átvezetői összeollózva filmnek?)? Ha vannak hol találhatók?

Előre is köszi.


(Néhány random példa:

https://www.youtube.com/watch?v=GZcl2P5k6mw

https://www.youtube.com/watch?v=vNHMiTt7gns)



2016. okt. 17. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Alomhaboru, csak eztaz egyet ismerem:) nagyon jo film csak ajanlani tudom :)

Vagy esetleg most jott ki aza Warcraft vagy mi nem lattam meg de valami jatek alapjan keszult asszem:DD

2016. okt. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Háát igen, csak ezek élőszereplősek. Én olyat keresek, ami nem CGI-vel feljavított élőszereplős, hanem kimondottan animációs.


(Igen az Sucker Punch az elég videojátékszerű)


De, azért köszönöm. :D

2016. okt. 18. 13:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Már 2001-ben volt ilyen (ki másoktól mint a japánoktól, sajnos megbukott)

Final Fantasy - A harc szelleme


Továbbiak:

Final Fantasy VII Advent Children / Final Fantasy VII: Advent Children Complete (nem annyira vágott verzió) - későbbi, de az előző alkotóitól, sikeresebb, és fantasysebb

Biohazard / A kaptár: Bioterror

Biohazard / A kaptár: Kárhozat


Ha ilyesmire gondolsz.

2016. okt. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ezek lesznek azok. Illetve én is találtam néhány filmet, amit valóban a játék átvezető videók összevágásával "készítettek".


A Final Fantasy-t mint játékot hallomásból ismertem, nem tudtam, hogy van belőle "film".

Azt nem tudod véletlenül, hogy miért bukott meg?

Gyanús, hogy nem sok ilyen film készült/fog készülni, pedig sokkal több lehetőséget biztosítana a rendezőknek, mint a CGI-vel tuningolt élőszereplős mozifilmek.

2016. okt. 18. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!