Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a kedvenc horror...

Melyik a kedvenc horror filmed? Mi tetszett meg benne neked?

Figyelt kérdés

2016. okt. 21. 09:49
 1/10 meloka91 ***** válasza:
76%
hivatlan vendeg ...es azert, mert a vegen durva csavar van benne :)
2016. okt. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Csontok és skalpok.

Fú egyszerűen zseniális...A szereposztás, a színészi játék, a hangulat nagyon jó.

2016. okt. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A Csontok és skalpokat ma fogom nézni. Kíváncsian várom.


Nekem szerintem még mindig az eredeti, 78-as Holtak hajnala a kedvencem. Mert piszok jó hangulata van, simán beleélem magam mindig a szereplők helyzetébe.

2016. okt. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Heló!


The Thing (1982)

Kiváló atmoszféra, jól felépített cselekmény, pazar körítés, amiért rengeteget tettek a készítők. A bizonytalanság és bizalmatlanság csodás kihasználása pedig elsőosztályú lett, amikor Carpenter pedig a félelem más tónusaival is színesíti művét, azt kellő eleganciával, nem pedig tolakodóan, erőltetve teszi.

2016. okt. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A csontok és skalpok című filmhez van magyar szinkron?
2016. okt. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Van. Most fejeztem be, nem volt egy rossz film, de nem gazdagodtam maradandó élményekkel. Egyszer meglehet nézni. Arról nem beszélve, hogy köze nincs a horrorhoz, van benne egy-két brutál gyilok, de hangulatra egyáltalán nem horror. Egy keményebb western, azt' csókolom!
2016. okt. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Amiket eddig láttam, nekem az tetszik a kedvenc horrorjaimban, hogy nem dögunalmas gyenge gagyi horrorok, de nem is azok a nagyon durván véres-kaszabolós fajták, hanem pont a 2 között, amikben azért vannak viszonylag tényleg ijesztő jelenetek, és jó alaptörténetük:


Halottasház (Mortuary)

Silent Hill - A halott város

Amityville Horror - A rettegés háza


Mellékesen viszont: a Hívatlan vendéget én nem mondanám horrornak, inkább csak pszichothriller.

2016. okt. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%

Motel 1,2,3

Az emberek kínzása felül múlhatatlan (ez tetszett benne) <3

2016. nov. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem a kínzás elborzaszt.
2016. nov. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Motel 1,2,3

Az emberek kínzása felül múlhatatlan (ez tetszett benne) <3"


Akkor jöhetnek a témában azok, amikhez kéepst a Motel piskóta - főleg a 2. és 3. része - August Underground's Mordumm, Mártírok, Szerb film... és társaik.

2016. nov. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!