Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Grimm című sorozatnak nincs...

A Grimm című sorozatnak nincs esély a 7. évadra?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy a Netflix felkarolná a sorozatot.
2016. okt. 23. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem illik bele a Netflix profiljába. Meg az esetek többségében az ilyen hír nem valósul meg.
2016. okt. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak nagyon jó sorozat és nagyon jól is van megcsinálva. A nézettség is igen nagy ezért nem is értem hogy az NBC miért kaszálná el. sajnálnám ha a 6.évad lenne az utolsó. ):
2016. okt. 23. 20:44
 3/3 anonim ***** válasza:

mert el lett szúrva ez a sorozat.

hiába volt jó az alapötlet,a mitológia,a színészek,a rendezés és nagyon szépen volt fényképezve is szép helyeken.

amikor elkezdett volna jó lenni,akkor mindig visszaléptek egyet.

ez úgy lett volna ez jó ha nick az évadok alatt szépen lassan igazi grimmé vált volna és nem letartóztatja a lényeket,meg betartja a törvényeket,hanem elkezd fejeket vágni és kőkemény vadász lesz.

ezért maradt meg végig langyinak a sorozat és ezért lett érdekesebb már karakter trubel,mint nick,mert ő legalább tényleg vágott fejeket,míg nick karaktere nem sokat fejlődött.

2017. ápr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!