Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bűbájos boszorkák logikai hibák?

Bűbájos boszorkák logikai hibák?

Figyelt kérdés

Van ez a sorozat, mostanában kezdtem el nézni ismét.

És van az a rész már, amikor Cole már halhatatlan és sokszor segíti ki a lányokat.

Aztán később megölik úgy, hogy visszamennek a múltba és úgy ölik meg.

Majd visszatérnek a jelen idejükbe. Akkor hogy oldódott meg az, amikor nem tudtak segíteni magukon és ő segítette ki őket?

Elvileg akkor többször is meghaltak volna. Vagy a forrás legyőzését is megcsinálta helyettük és így lépett a helyébe a lányok helyett.

Akkor ez most hogy?


2016. okt. 25. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Aranyos, hogy egy Bűbájos boszorkákon kérsz számon logikai hibákat.
2016. okt. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok logikai hiba van a sorozatban. De mondjuk nem is a logikussága miatt szeretjük.

Ezen a csatornán sorra veszik az évadokat és lényegében minden baját végigveszik. :D

https://www.youtube.com/watch?v=WiebP-l6z48

2016. okt. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én megnéztem a Sliders-t is, és abban azért nincs annyira sok.Ráadásul okos sorozat, ami társadalmi problémákat tárgyal.

A boszorkás csak nosztalgia, nem emlékeztem, hogy ennyire buta.

2016. okt. 25. 17:44
 4/10 anonim ***** válasza:

Amúgy amit felhoztál, abban nem az a hiba, amit írsz.

Abban a részben nem utaznak vissza a múltba, hanem Paige és Cole kerül át egy olyan alternatív univerzumba, ahol Prue halála után Piper és Phoebe nem találkoznak a féltestvérükkel.

Abban a világban pedig Cole is még féldémon.

Szóval az igazi hiba az, hogy Phoebe a rész végén a főzettel öli meg, ami képtelenség lenne, hiszen a 4. évadban sem halt meg az emberi része.

2016. okt. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

De attól, hogy egy alternatív helyre átkerült, még volt ott egy eredeti Cole, aki féldémon. És lett ott egy elpusztíthatatlan is. Akkor is ez mindenképp érthetetlen.

Jó, lehet túltolták ezt a szerelmes démonos dolgot és előbb is le lehetett volna zárni. Mondjuk egy boldog véggel, vagy egy szakítással nem utólagos zaklatásokkal.

2016. okt. 25. 19:07
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk eleve érthetetlen, hogy Cole miért volt még a sok bullshit után is szerelmes Phoebebe. :D

De amúgy csak egy Cole volt, mert az Avatárok vagyok mik azt mondták, hogy ha átmegy, akkor újra a régi féldémon lesz és elveszti a sebezhetetlenségét. Persze így sem lesz több értelme az egésznek, csak így különösebb megerőltetős nélkül tudták kiírni.

Ahm...ahogy mondták az egyik vidiben, az eredeti terv az volt, hogy az 5. évadban Cole rámozdult volna Paigere és ő is viszonozta volna ezt, de valamiért a színésznő nem vállalta ezt, meg akkor már Phoebe alakítója producer lett és totál baromság irányba vitték az egész sztorit.

2016. okt. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem a Slidersben több a logikai buktató. A 3. évadig elmegy, habár ott is már vannak diffik, de a 4. és az 5. évad túl fantáziadús, túl erőltettett.
2016. nov. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A Slidersnek a legnagyobb baja szerintem, hogy kiírták a professzor, Wade és Quinn karakterét.

Csak az irritálóak, érdektelenek maradtak.

2016. nov. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A profsszort még túlélte volna, de Quinn meg Wade halála az a sorozat vége is volt. Ráadásul el vinni a történetet más irányba + a kromaggok nagy hülyeség volt. Eleve az egy buktató, hogy 1,5 évig egy részben nem jelennek meg a kromaggok, utána meg mindig. Logika bukfencek egymás hegyén-hátán.
2016. nov. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem minek kellett colnak meghalni,
2020. szept. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!