Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Rengeted jó horrorfilm?

Rengeted jó horrorfilm?

Figyelt kérdés
Olyan horrorfilmet szeretnék ami igazán parázós, szellemes és van valami története. Véreseket ne írjatok.

2016. okt. 25. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Blair Witch Project, Paranormal Activity amiket gondolom te is ismersz, bar ugyis meg leszek tamadva, hogy nem parazosak. Azert egyszer-ketszer meg lehet ugrani rajtuk.

Ami nagyon para szerintem az a Grave Encounters, talan nem ismered. Na az a film nagyon para, tenyleg van par jelenet ahol majdnem becsinaltam, es van egy allando, rettegos atmoszferaja.

2016. okt. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Dehogyis, én nagyon szépen köszönöm a válaszod! :)
2016. okt. 25. 18:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is biztos jó filmeket írt az előttem szóló, egy kivétellel. A paranormal activity ugyan is nagy kamu. Nekem is barátaim, meg osztálytársaim ajánlgatták, hogy nézzem meg az összeset, mert nagyon durva, de hatalmasat csalódtam. Asszem 2, vagy max 3 részt néztem meg am a 7-ből. És hogy a z milyen szar, az támasztja alá a legjobban, hogy én eléggé erősen szellemhívő vagyok, + még naív is, de azt ami a paranorlmal activityben van még én sem vszem be.


Viszont, hogy a kérdésedre is válaszoljak, írd be youtube-ra hogy legjobb horror filmek, vagy akár annyi is elég hogy horrorfilmek, és rengeteg nagyon jó horrorfilmet fog kihozni. Én is onnan szoktam horrort nézni. És tényleg nagyon jók amiket eddig láttam és még csomó van amit még én sem láttam.



remélem tudott segíteni


az Inkvizítor

2016. okt. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. Én is hallotam hogy a Paranormal Activity egy nagy baromság.
2016. okt. 27. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!