Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok nekem filmeket mondani?

Tudnátok nekem filmeket mondani?

Figyelt kérdés

A mamámnak szeretnék letölteni pár filmet nem igen szereti a tv-t a reklámok meg a hasonlók miatt azért nem is nagyon szokta nézni és nem is igen talál kedvére való dolgokat. A Szulejmánt tudom, hogy nagyon szerette, meg most a Szultánát szoktam neki letölteni minden nap, de szeretnék meg más filmeket is, hogy amikor egyedül van ne unja halálra magát :/ . Se komolyabb akció se horror se triller se semmilyen túllőtt amerikai történet filmek nem tetszenek neki. Leginkább az ilyen klasszikusok lehet újabb film is ami nincs tele animált karakterekkel meg kitalált lényekkel szóval minél eredetibb és valósabb a története annál jobb. Lehet sorozat is ugyan ilyen paraméterekkel :D


Köszönöm :)



2016. okt. 25. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Kicsit zenés: Az élet szimfóniája.

Romantikus: Ha igaz volna, Igazából szerelem.

Ilyen motiválciós film: Bakancslista, A békés harcos útja.

Igaz történet: Joni ( Szerintem ez tetszeni fog a Nagymamádnak.. Én a könyvet is elolvastam. Nagyon jó.és igaz.)

Remélem tudtam segíteni!!

2016. okt. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
* Még van családi film ami egy természeti katasztrófával kezdődik.. A címe: "Lehetetlen". Ez is nagyon jó!!
2016. okt. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!