Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ma este van 5-6 órám, elkezden...

Ma este van 5-6 órám, elkezdenék valami sorozatot. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy google sokat segíthet, de most inkább egyéni beszámolókat szeretnék olvasni. Neked mi a kedvenced? Legutóbb a Stranger Things-et néztem meg, nagyon tetszett. Aranyélet, Mr.Robot, Szökés, Lost, stb... ezek a kedvencek.

2016. okt. 26. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
CSI Miami (Cool), vagy Columbo (Sorozat+), az mindig jó. Ma az Ínyenc gyilkos epizódot fogják adni. De az M3-on is lesz 8-tól Derrick.
2016. okt. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tévében tervezem nézni, tehát akármit írhattok, nem kell hogy ma legyen műsoron.
2016. okt. 26. 18:34
 3/7 lio77 ***** válasza:

A búra alatt

A kór

Agymenők

Így jártam anyátokkal

The Walking dead

Dr House


Saját kedvencek,hátha bejön valamelyik :D

2016. okt. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vice Principals

Ez bele is fér abba az 5-6 órába.

2016. okt. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rövid sorozatból jó a Night Manager, Black Donellys, True Detective
2016. okt. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én jelenleg ezeket követem:


Supernatural, American Horror story, Lucifer, Masters of horror, Once upon a time, Westworld, Divorce, The big bang theory, Modern family.

Mindet a neten nézem. Évek óta online követem a sorozataimat. Nem nézek sok éve egyet sem tv-ben, teleszarják reklámmal, és úgy nem jó, plusz a magyar szinkron kegyetlenül le van maradva...pedig amúgy én szeretem.

2016. okt. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha tetszett a Stranger Things, akkor talán a Black Mirror is tetszeni fog. Az első évad első epizódja elhibázott véleményem szerint, de a többi egyszerre érdekes és futurisztikus.


Olasz sorozat a nápolyi maffiáról a Gomorra, lehet, hogy tetszene Neked:

[link]

2016. dec. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!