Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek ki a kedvencetek a The...

Nektek ki a kedvencetek a The Walking Dead című sorozatból? És ti kire tippeltetek, ki fog meghalni? #twd #TheWalkingDead #halál #dead #kedvencszereplő

Figyelt kérdés
2016. okt. 27. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyakorikérdéseken nincs hashtag, egy másik mezőbe írhatod be a keresőszavaid.


Egyébként a kedvenc szereplőim Glenn és Carol, vagyis most már csak Carol. Nem hiszem, hogy a sorozatban sokakat kinyírnának az elkövetkezendő részekben két ennyire fontos szereplő megölése után.

2016. okt. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Glenn volt ;(
2016. okt. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Leginkább Carol, meg Michonne.

Glennt utáltam már, annak ellenére, hogy a sorozat elején szimpatikus volt. Évadzárón azt mondtam, hogy Glennt nyírják ki, Carolt pedig tereljék vissza a fő szálhoz. Az egyik beteljesedett. :D

2016. okt. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

!!! Figyelem kedves olvasó a válaszom spoilereket tartalmaz!!! Sokat!!!

!!!!!Spoilers!!!!!



Sokan voltak. Dale-t nagyon bírtam :( akárcsak Abrahamet. Rick-et is hisz még is csak a főszereplő, és majdnem mindig jó döntéseket hozott. Ezen kívűl Maggie és Jesus, bár sajnos e 2 közül már csak Maggie. Viszont akit a sorozat eleje óta nagyon szretek, sokkal jobban mint a többieket, úgy is mondhatnám hogy The best! az Daryl. A legmenőbb csávó, sok mindenhez ért, kiválóak a túlélési képességei, mindig látja a kiutat, marha erős, kitartó, vicces, olykor visszahúzódó, okos és rendkívül jól áll neki a sajátos modora. Valamint gonoszok közül még Negant k_rvára bírtam, meg Dwighti babát. A kormányzó viszont egy f_sz volt...

2019. aug. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Persze vannak még pl: michonne, aaron, rosita stb. de ugyebár a kérdés nem ez volt.
2019. aug. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!