Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek Reiji-ről?...

Mi a véleményetek Reiji-ről? ( Diabolik Lovers )

Figyelt kérdés

#Reiji #Diabotik lovers
2016. okt. 28. 23:32
 1/2 anonim válasza:
100%
Szerintem egy kicsit hideg és nagyon figyel arra, hogy minden tökéletes legyen. Ez persze nem mindig rossz, de egy kicsit túlzásba viszi. Személy szerint nekem nagyon tetszene, ha mutatna egy kis érdeklődést Yui iránt és nem csak ,,szolgaként" tekintene rá. Ami nekem még feltűnt, hogy valószínűleg féltékeny Shuu-ra, mert Shuu-val Beatrix többet törődött és valószínüleg jobban is szerette, ezért szokta állandóan piszkálni a testvérét, ami nekem szintén nem igazán tetszik. Elég zárkózottnak tűnik, szerintem nem igazán bízik senkiben, de, hogy jó tulajdonságot is mondjak róla, úgy gondolom, hogy megfontolt és nem dönt elhamarkodottan. Ami biztos, hogy nagyon művelt és illemtudó. Nem lett a kedvenc karakterem, de látom az előnyös oldalát is.
2016. nov. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én őszintén nem nagyon kedvelem. Nekem ha kéne írnom egy listát akkor őt az utolsó előtti helyre írnám.
2018. szept. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!