Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The walking dead plakát szerzés?

The walking dead plakát szerzés?

Figyelt kérdés
Minden buszmegállóban ki van plakátolva a The walking dead, az van rá írva, hogy "kezdhetjük?". A kérdésem az lenne, hogy ilyet hogy tudnék szerezni? Mikor veszik le, hogy esetleg elkérjek egyet, vagy milyen módon tudnék egy ilyet szerezni? Köszi a válaszokat.
2016. okt. 29. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
A FOX TV csatorna plakátjára gondolsz? Ha igen, akkor az a Facebook oldalukon be van állítva borítóképnek.
2016. okt. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is erre vagyok kíváncsi, nekem is kéne az egyik plakát. :D


Azon gondolkoztam, hogy hajnalban le kéne operálni egyet, de lehet elszakadna. :(

Bár lehet akik leszedik, ők sem finomkodnak vele.


Szerintem valami telószámon kéne megkérdezni, hogy mikor szedik le és el lehet-e vinni.


(Nagy valószínűséggel nem adnák oda még pénzért se, mert ahogy a sorozat vetítésének a jogát, úgy a TWD plakátokat is valahogy levédették jogilag.)

2016. okt. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És ezeket szerinted mikor szedik le? Mert amilyen szerencsétlen vagyok esélytelen hogy pont akkor sétáljak el egy ilyen előtt amikor leszedik. Egyébként köszi a válaszokat, ment a pacsi :)
2016. okt. 29. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!