Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ajánlani jó sorozatok...

Tudnátok ajánlani jó sorozatokat? Ti melyeket nézitek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az én kedvenceim az alábbiak: American Horror Story,The Originals,vámpírnaplók, The Strain, Scream Queens. Ha ezekhez hasonló tudtok az nagyon jó lenne. Köszönöm a válaszokat.

2016. okt. 29. 20:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
én ezeket tudom ajánlani : Teen Wolf , Grimm , Hazug csajok társasága , Odaát
2016. okt. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%
Ezeket konkrétan nem ismerem, úgyhogy nem tudom, hogy hasonlít e, de én most a Lost-Eltűntek-et akarom letölteni és újra nézni.
2016. okt. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azt is leírhatjátok miről szól ha akarjátok. Köszi a gyors válaszokat várom még! :) Az odaátból láttam de nem igazán tetszett
2016. okt. 29. 20:20
 4/16 anonim válasza:
Hemlock Grove, ajánlani tudom csak
2016. okt. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 BBalogh válasza:
Ki vagy doki? , Originals
2016. okt. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Sense8
2016. okt. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én most a Channel Zero-t akarom bepróbálni. Nemrég kezdett, antlógia, Creepypasták alapján, elég jókat írnak róla.
2016. okt. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Glee

Igaz nem hasonló de a Scream queensből Hester (Lea Michele) van benne.

Esetleg a Once upon a time ,True blood, Supernatural

2016. okt. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
nézd meg a Kínost, nagyon jó sorozat 1 gimis csajról szól és nagyon sok kínos jelenet van benne.
2016. okt. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Most vannak uj sorozatok is amik nekem bejottek pl a kapcsolat(frecvency), freakish is jo, lucifer is, preacher is jovore jon ki a 2. evad, empire, the originals, odaat, kinos, simlis spinek, misfits ez regi es kb a 2. Evadig jo mert onnantol cserelodnek a szereplok...

Szepseg es a szornyeteg most lett vege a 4. Evaddal a sorozat, az uj lany is jo, az elet csajos oldala, majd ha eszembe jut meg irok

2016. okt. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!