Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek mi az az egy film amit...

Nektek mi az az egy film amit akárhányszor megtudnátok nézni annyira szeretitek?

Figyelt kérdés
Vagy akár olyan ami nagy hatással volt rátok!?

2016. okt. 30. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Van egy pár ilyen...gyűrűk ura, star wars, rekviem egy álomért, macskajaj, gyalog galopp, brian élete, liza a rókatündér, top secret, meg még amik most így hirtelen nem jutnak eszembe:D
2016. okt. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Akármennyire is szeretek egy filmet, azért naponta nem nézném meg. Olyan viszont sok van, amit évente szívesen újranéznék. Bocsi, de nem tudok csak egyet kiemelni közölük.

Star Wars, Tarantino filmek, Nolan filmek, Gyűrűk ura, Mechanikus narancs, stb. 50-100 között biztos van, ami annyira nem is sok, tekintve, hogy mennyi filmet láttam már.

2016. okt. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mad Max: Fury Road - a napokban épp meg is akarom nézni újra.
2016. okt. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ghost in the Shell
2016. okt. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Liki István ***** válasza:

1.Sette Contro Tutti

Kb. 30 éve láttam először hangalámondással vagy százszor, A hét Gladiátor címen. Sajnos szinkron nem készült rá, feliratot is muszáj volt csinálni rá, de nem tudom megunni.Eléggé gyermeteg, római kori kaland vígjáték!

2.Ördögi Denevér(Lugosi)

3.A hét szamuráj

4.Pillangó

5.When Women Had Tails

2016. okt. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Generation war
2016. okt. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Man from Earth

Pulp Fiction

Liza, a Rókatündér

Bronson

Chihiro

Dogville

Sky Blue

Leon a profi

Született gyilkosok

Kiriku és a boszorkány

2016. nov. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
(ezeket a filmeket amikor először láttam, rögvest megnéztem még egyszer)
2016. nov. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Éhezők viadala (nyáron láttam és szószerint minden nap leültem a gép elé azert hogy megnézhessem)

Oroszlánkirály (az elöbb néztem a második részét és valamelyik héten egymás után két napon megnéztem mindket nap az osszes reszet)

2017. nov. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!