Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek a címe?

Mi ennek a filmnek a címe?

Figyelt kérdés

Még a kilencvenes évek közepe táján láttam egy gyerekfilmet, aminek szeretném megtudni a címét. Röviden arról szólt, hogy van valami csodabogár srác, aki varázsgyufákat készít. Ha eltörsz egy szálat, akkor teljesül egy kívánságod.


A főhősünk (szintén egy kis kölyök) találkozik ezzel a fiúval és ellop tőle egy doboz ilyen varázsgyufát, aztán mindenféle hülyeséget kíván, pl. az őt szívató gyereket felrepíti valami épület tetejére, meg hasonlók. Sajnos már nem nagyon emlékszem rá, hiszen vagy 20 éve láttam, aztán valahogy a napokban eszembe jutott. Se a film címére, se a történet végére nem emlékszem, és hiába keresgéltem rá a google-ban (gyufaszál, kíváncák, match, matchstick, wish stb.) mindenféle szóra, nem találtam semmit se magyarul, se angolul.


Ha valaki ismeri ezt a filmet és megírná a címét, azt nagyon megköszönném.



2016. nov. 1. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Tipp:


[link]

2019. okt. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Belenéztem, de nem ez volt. Amit keresek, abban főszereplő kisfiú, nem kislány. Magyarul láttam anno... :)
2019. okt. 28. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!