Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tényleg igaz hogy naruto...

Danika1012 kérdése:

Tényleg igaz hogy naruto meghal a borutoba? Mert azt olvastam hogy naruto meghal borutonak meg byakuganja lesz

Figyelt kérdés
2016. nov. 2. 01:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem spoilerezek olvasd el :)


Amúgy elhangzanak benne dolgok, de amíg nem látjuk megtörténni, addig érdemes fenntartásokkal kezelni.

2016. nov. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.Én úgy tudom az csak Boruto álma volt.
2016. nov. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Álom azért nem lehetett, mert akkor még nem ismerte Sasukét. De ha meg is hal, a rajongók nagy része nem fogja a sorozat részeként kezelni. Úgy fog járni, mint a Dragon Ball GT.
2016. nov. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 azott válasza:
ha tényleg meghal akkor igazából vége is lesz a borutónak, mert a kutya e fogja nézni / én sem / szerintem akkor tönkre basszák 20 év munkáját ! érdekesen várom m lesz a vége !
2017. ápr. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Asuna12 válasza:
Hát én már most nem értem miért a Boruto-t kezdék el folytatni!Mert szerintem a Naruto-ból még sok mindent kilehetett volna hozni.Én szerintem sem fog meghalni!De elég sok baromság meg kép terjeng arról, hogy Naruto meghal meg minden...
2017. júl. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!