Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok olyan filmeket, amikben...

Tudtok olyan filmeket, amikben a főszereplő egy fiatal fiú, de kb 15 évnél nem fiatalabb?

Figyelt kérdés

A sztorija teljesen mind1, de ha netán pont tudtok egy olyan filmet, amiben a fiút ki akarja nyírni az apja, vagy elkapnak egy fiatal terroristát, akiről kiderül h csak belekényszerítették az egészbe, és végül összedolgoznak vele, vagy épp egy igézően szép kék szemű és fekete hajú srác, aki rosszkor volt rossz hejen mondjuk drogosokkal, és megkínozzák, de aztán renbe jön, vagy egy szintén fiatal és jóképű srácot elrabolnak egy évre, végül meg akarják ölni, de megszökik, és sérüléseivel rátalálnak, renbehozzák, és hazajut....

Szóval akkor nagyon örülnék!! :D



2016. nov. 3. 21:57
 1/7 Dongaben ***** válasza:
KenPark... elég durva...
2016. nov. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ja igen, azt elfelejtettem odaírni h egyáltalán nem ilyen durva horroros filmeket keresek, sőt ellenkezőleg!

De köszi h válaszoltál!:D

Csak nem birom az ilyesmi filmeket...

Kicsit véres lehet, de semiképp ne legyen horror!...

Max ilyen végső állomás 1 szintig, de már ott is eltakartam a szemem..!

2016. nov. 3. 22:25
 3/7 Dongaben ***** válasza:
A "Ken Park" nem horror... Ezt hol olvastad???
2016. nov. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tippeltem, mert azt mondtad elég durva...:D

Ezek szerint nem ilyen téren..

2016. nov. 3. 22:42
 5/7 Dongaben ***** válasza:
Sok helyen betiltották... 16-17 éves fiatalokról szól. Valóban durva, de nagyon elgondolkodtató... Mondom ezt majd 47 éves fejjel...:D
2016. nov. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Majd ennyi ha én is ennyi idős leszek lehet h belenézek, de most inkább nem kockáztatok...:)

Egyéb nem durva filmötletek?

:D

2016. nov. 3. 22:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Boyhood film jutott szembe. Azt gyerek felnövekedésétől folyamatosan filmezték. Ezért lett különleges.
2016. nov. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!