Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor jön ki a Pretty Little...

Mikor jön ki a Pretty Little Liars 7. évad többi része? Meg mikor kezdik szinkronizálni az 5. évadot?

Figyelt kérdés
És még egy kérdés: kinek van még rjtam kivül olyan érzése hogy Pretty Little Liars-nél tökéletesebb sorozat nem lesz ? Egyszerűen minden megvan benne és ha vége hiányozni fognak a szereplők. :c

2016. nov. 4. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Április elsejétől folytatódik a sorozat, hetente egy résszel.

A szinkront nem tudom, mert eredeti nyelven nézem, úgy szerintem jobb.

Ha úgy gondolod, hogy a PLL-nél nincs tökéletesebb sorozat, akkor ajánlom a Skins-et, ami szerintem van olyan jó.

2016. nov. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi majd belekukkantok 😄😊
2016. nov. 5. 09:08
 3/4 Emili856 válasza:
A ninjago sorozatbaraton meg tudod nezni 1 tol 6 os evadig majd fent lesz a 7 evad
2016. nov. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia az 5. évadot most szinkronizálják és azt hiszem az RTL II.-n fogják adni (ha jól tudom) és amúgy én is nagyon szeretem tegnap néztem végig a 7. évadot és úgy érzem hogy áprilisig megdöglök mert nagyon sorozatfüggő vagyok xD és viszont próbáltam nézni hozzá hasonlókat de egyszerűen valahogy nem kötöttek le nem is találtam őket érdekesnek. :((
2017. febr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!