Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek az animének a neve?

Mi ennek az animének a neve?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Igazából nem sok mindent tudok már erről az animéről, 6 éves koromban néztem, (azt hiszem végig), most meg már 12 vagyok. Az első anime volt az életemben, ezért fontos lenne...

Egy lányról szól, aki ha jól emlékszem táncol vagy valami akrobatikához hasonló dolgot űz. És a vállán szinte mindig megjelenik egy vörös hajú karakter. Talán azt egy kis ördöghöz tudnám hasonlítani, mármint nem úgy néz ki. Meg azt hiszem volt még egy kis ,,angyal'' is. Nagyon sajnálom, de többre nem emlékszem:c


2016. nov. 4. 21:22
 1/1 A kérdező kommentje:

Istenem, nem tudom hogy lehetek ekkora barom....:D Végül megtaláltam, a neve: Kaleido Star

A Gyakori moderátorjai nyugodtan töröljék a kérdést! Bocsánat a kellemetlenségekért!

2016. nov. 4. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!